pasek

 

Szanowni Państwo,

grupa nieformalna FIT BABKI  z Łękawicy we współpracy ze Stowarzyszeniem -ZIELONY PIERŚCIEŃ TARNOWA zapraszają pełnoletnich mieszkańców Gminy Skrzyszów do wzięcia udziału w projekcie pn. “Mój kręgosłup woła HELP”.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Środki na realizację zajęć pozyskane zostały z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich!

Projekt pn: „Mój kręgosłup woła HELP” ma na celu zwiększenie aktywności fizycznej osób pełnoletnich Gminy Skrzyszów poprzez poznanie i utrwalenie dobrych nawyków związanych z codziennym wykonywaniem ćwiczeń ruchowych. Podjęcie realizacji projektu związane jest z brakiem organizacji zajęć gimnastycznych z elementami gimnastyki korekcyjnej kręgosłupa związanego z prowadzeniem tzw. ”siedzącego” trybu życia.

W ramach projektu zaplanowano: przeprowadzenie od maja do czerwca 2016 r. 14 zajęć gimnastycznych z wykorzystaniem zakupionego w ramach projektu sprzętu. Dodatkowym rezultatem udziału w projekcie będzie możliwość utrwalenia i powtarzania ćwiczeń w warunkach domowych, w tempie dopasowanym do możliwości danej osoby, jej wieku i wydolności organizmu. Ponadto, udział w zajęciach podniesie poczucie własnej atrakcyjności i samooceny oraz podniesie kondycję fizyczną jego uczestników. Podjęte działania pomogą w przyszłości zmniejszyć bóle kręgosłupa, przyniosą pozytywne korzyści dla naszego zdrowia i zmotywują do częstego dbania o nasz kręgosłup.

Projekt skierowany jest do 30 pełnoletnich osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn, na co dzień mieszkających w Gminie Skrzyszów.

Rekrutacja do projektu zostanie przeprowadzona w dniach: od 25.04.2016 r. do 29.04.2016 r. w godzinach od 18:00 do 20:00  na hali sportowej w Łękawicy, gdzie przyjmowane będą ankiety zgłoszeniowe.

Kryteria rekrutacyjne:
1) Zamieszkiwanie na terenie gminy Skrzyszów
2) Osoba pełnoletnia
3) Kolejność zgłoszeń

Wzór ankiety dostępny jest tutaj!

obrazek1
obrazek2
obrazek3
obrazek4
obrazek5
obrazek6
obrazek7
obrazek8
obrazek9

Kontakt

Stowarzyszenie - Zielony Pierścień Tarnowa
ul. Okrężna 3, 33-100 Tarnów
Tel: 790 205 244
E-mail: biuro@lgdzpt.pl
Scroll to Top