pasek

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności ogłaszają X edycję ogólnopolskiego konkursu „Seniorzy w akcji” (Inkubator + dotacje). Jednocześnie informują o rekrutacji do programu “Generator innowacji. Sieci wsparcia”.

Konkurs Seniorzy w akcji skierowany jest do osób 60+ lub do par międzypokoleniowych (osoba 60+ i osoba do 35. roku życia), które mają pomysł na projekt społeczny, chcą pracować nad jego rozwojem i zrealizować go przy wsparciu ekspertów. Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności stawia na działania przyczyniające się do wypracowania trwałych zmian społecznych na poziomie lokalnym. Realizatorzy projektów wezmę udział w kreatywnych warsztatach i otrzymają dotację w wysokości do 12 tys. zł. Pomysł należy zgłaszać do 20 marca 2017 r.

Konkurs Generator innowacji. SIECI WSPARCIA skierowany jest do projektantów, społeczników, pracowników pomocy społecznej, artystów, programistów, osób w każdym wieku, które mają pomysł na ciekawe rozwiązanie mogące poprawić jakość życia osób starszych i ich rodzinnych opiekunów. Projekty dostaną m.in. wsparcie ekspertów na każdym etapie rozwoju pomysłu o wartości od 5 do 30 tys. zł oraz dotację na testowanie rozwiązania w wysokości od 20 do 50 tys. zł. Nabór do konkursu trwa do 14 marca 2017 r.  

 

obrazek1
obrazek2
obrazek3
obrazek4
obrazek5
obrazek6
obrazek7
obrazek8
obrazek9

Kontakt

Stowarzyszenie - Zielony Pierścień Tarnowa
ul. Okrężna 3, 33-100 Tarnów
Tel: 790 205 244
E-mail: biuro@lgdzpt.pl
Scroll to Top